Milan Čanky
Share This

Water Solutions Slovakia

//Water Solutions Slovakia

Detaily projektu

So spoločnosťou spolupracujem od vzniku takže som mal na starosti navrhnutie jej úvodnej stratégie, následnú tvorbu webstránky, analýzu kľúčových slov, prípravu content plánu, nastavenie a optimalizácii PPC reklám a prezentáciu spoločnosti cez sociálne siete.
01.

Maker Water Count

Technológie prispôsobené zloženiu vody

Spoločnosť Water Solutions Slovakia sa zameriava na profesionálnu úpravu vody. Technológie sú vždy vyvinuté priamo na konkrétne zloženie vody a celkové riešenie je pre klienta vždy ušité na mieru technickými inžiniermi v laboratóriách, kde sa technológia najprv komplexne otestuje a až potom smeruje ku klientovi na inštaláciu.

  • Dátum : 2016 - Súčasnosť
  • Klient : Water Solutions
  • Lokalita : Slovensko
Michal Šimončík - Konateľ

"Milana poznám už dlhšie a rozhodol som sa s ním spolupracovať hneď od založenia mojej spoločnosti Water Solutions Slovakia. S jeho prácou som nadmieru spokojný a aj vďaka nemu už po dvoch rokoch na trhu patríme k TOP firmám na úpravu vody."

Prvotná analýza

Pred samotnými prácami bolo potrebné vykonať celkovú analýzu trhu a konkurencie. Následne sme pre spoločnosť určili ako sa bude prezentovať, cieľové skupiny a konkurenčné výhody. Po týchto procesoch sme začali postupne pracovať na tvorbe webstránky a následných marketingových kanáloch cez, ktoré komunikujeme na zákazníkov.

Analýza kľúčových slov

Pre spoločnosť bola veľmi dôležitá analýza kľúčových, ktorej sa venovala dá sa povedať až extrémna pozornosť. Síce zabrala desiatky hodín prác, ale na jej základe sme vystavali štruktúru webu, PPC reklamy, content marketing, SEO optimalizáciu a následný linkbuilding. Takže oplatilo sa na začiatku venovať mnohými podceňovanej analýze viac času.

Prezentácia spoločnosti

Po úspešnom umiestnení spoločnosti na trh sme začali pracovať na jej prezentácii a budovaniu brandingu aby sme ku klientom dostali značku Water Solutions Slovakia. Celý proces prebieha a úspešne o čom svedčí priemerný medzi mesačný nárast priamych návštev alebo návštev cez kľúčové slová spojených s brandom o 15 - 20%.

Všetky projekty

Máte záujem u moje služby?

Napíšte mi
Zavrieť