Milan Čanky
Share This
Služby

Tvorba digitálnej stratégie

Kto sa veľa pýta, ten veľa veľa vie. Pri spolupráci so mnou sa pripravte na stretnutia plné otázok. Kto ste? Čo potrebujete? A aké sú vaše vízie? Budem sa o vás zaujímať viac, ako býva zvykom. No práve z vašich odpovedí a mojich skúseností vzíde dlhodobá stratégia projektu a každý náš ďalší spoločný krok.

01.

Komunikačná stratégia

Marketingová komunikácia pomáha rozvíjať povedomie o značke, čo znamená, že spotrebitelia prekladajú informácie o výrobkoch do vnímania atribútov produktu a jeho postavenia na trhoch. Podniky využívajú aj marketingovú komunikáciu na zachovanie súčasnej zákazníckej základne produktu a na upevňovanie vzťahov so zákazníkmi a dodávateľmi. Marketingová komunikačná stratégia definuje plán podnikania na šírenie informácií o produktoch a rozvoj povedomia o značke.

02.

Budovanie povedomia o značke

Značky mám rád. Či už ide o vývoj novej značky a jej postavenie na trhu, zmenu postavenia už existujúcej značky alebo prácu na jej parametroch (equity), kreatívu a riadenie portfólia – to všetko zvládam. Venujem sa vytvoreniu celej firemnej identity. Súčasťou stratégie značky je aj tvorba obsahu, ktorý je základom dobrej komunikácie. Či už ide o kontent na váš web, Facebook, rôzne články, blogy alebo brožúry, držím sa hesla: Komunikuje všetko, čo robíte. Využite to pre seba!

03.

Tvorba kreatívnej kampane

04.

Vypýtajte si nezáväznú cenovú ponuku.

Napíšte mi
Zavrieť