Milan Čanky
Share This
Scroll Down
//Blog

Čo je to BCG matica?

Kategória : Rady & Tipy

Veľa ľudí pri pojme BCG matica nevie o čo ide a pri tom sa jedná o veľmi jednoduchý a dôležitý nástroj, ktorý vám pri tvorbe marketingových aktivít pomôže vyhnúť sa začiatočníckym chybám, ktoré vás môžu stať nemalé peniaze. Čo je teda BCG matica? BCG skratka znamená Boston Consulting Group podľa spoločnosti v ktorej maticu vymysleli. V marketingu a manažmente sa používa táto matica aby nám ukázala spojitosť medzi tempom rastu ob..

Celý článok
  • 0 komentárov

SCR interactive: Ako sa nám podarilo naplniť klientové očakávania hneď od úvodu.

Kategória : Case study

Túto kampaň z nášho pohľadu vnímame ako veľmi úspešnú a to aj napriek tomu, že začala vo veľmi náročnom a nepredvídateľnom období. Hneď na úvod bolo našou snahou klienta maximálne podržať a priniesť mu v tomto období výborné a silné výsledky. Spoločnosť EXIsport asi nie je treba predstavovať. Ak by ste predsa len nevedeli tak sa jedná o predajcu športového oblečenia a doplnkov, ktorý má na Slovensku viac ako 20 ..

Celý článok
  • 0 komentárov

5 nástrojov na efektívnejšiu prácu

Kategória : Rady & Tipy

Stále tu máme krízu okolo Covid-19, a tak je možno čas dať si veci do poriadku a pozrieť sa na efektivitu svojej práce. V bežnom kolobehu, v záplave povinností, si častokrát nevieme nájsť priestor na niektoré veci, ktoré sú potrebné pre našu prácu a odsúvame ich na druhú koľaj. Možno práve teraz je čas sa pozrieť na svoju prácu a pokúsiť sa v nej spraviť poriadok a zvýšiť tak efektivitu. V dnešn..

Celý článok
  • 0 komentárov

Ako na marketing počas Covid-19

Kategória : Rady & Tipy

Korona vírus je s nami ešte len pár dní a už stihol napáchať rozruch nie len po zdravotnej a mediálnej stránke, ale je ekonomickej. V médiách sa prezentujú rôzne katastrofické scenáre, ľudia sú vystrašení, firmy nevedia ako táto situácia dopadne a hlavne ako dlho bude trvať. Pripravil som preto pár tipov ako sa so situáciou môžete v rámci marketingu vyrovnať. Nepanikárte. Aj keď je situácia ťažká a nevyspytateľná je dôle..

Celý článok
  • 0 komentárov

Rozhovor pre Strátégie: Kritika, ktorá ma v živote posunula, bola paradoxne neobjektívna

Kategória : Napísali o mne

Prečítaj si môj rozhovor, ktorý som ponúkol pre Stratégie v rámci série článkov Predstavujeme talenty z brandže. Kliknutím na obrázok sa dostaneš na článok :) ..

Celý článok
  • 0 komentárov

Vyjadrenie pre Stratégie: Odborníci z digitálnych agentúr vyberajú najlepšie práce za rok 2019

Kategória : Napísali o mne

Na konci roka 2019 som vyberal pre mesačník stratégie najvydarejnejšiu kampaň za rok 2019. Pokiaľ chceš vedieť, ktorú kampaň považujem za najvydarenejšiu tak ju nájdeš na stránkach Stratégii. Klikaj na obrázok :) ..

Celý článok
  • 0 komentárov

Ako som zvýšil obrat z online objednávok o 1445.6%

Kategória : Case study

Ale áno, dobre čítate. Nepomýlil som sa v desatinnej čiarke. Naša spolupráca so spoločnosťou ALL SPORTS SLOVAKIA s.r.o. trvala presne tri roky počas ktorých som okrem online marketingu pričuchol aj k offline svetu, eventom a redesignu sieti predajní. Tak poďme nato pekne pomaly od začiatku. Predstavanie klienta Spoločnosť ALL SPORTS SLOVAKIA s.r.o. je výhradným dovozcom hokejovej značky Bauer pre Slovenský trh. Na trhu je spoločnosť 15 rokov a o..

Celý článok
  • 0 komentárov

Reklama na obežnej dráhe? Možno onedlho už bežná vec.

Kategória : SEO

Dá sa povedať, že dnes už reklama na nás čaká na každom rohu a väčšina spoločnosti a agentúr sa snaží prísť na nový spôsob ako zaujať. Nebude to asi pre nikoho prekvapenie keď s najnovším vynálezom prišli práve Rusi a ich startup menom StartRocket. Väčšina z nás počas letných noci aspoň minimálne raz len tak pozerala do neba na hviezdy a a snažila sa pochopiť ako to celé vzniklo, akú rolu vo vesmíre hráme my a či sme to naozaj ..

Celý článok
  • 0 komentárov

Ako využiť analýzu kľúčových slov

Kategória : SEO

Analýza kľúčových slov je neodmysliteľnou súčasťou každej optimalizácie webstránky pre vyhľadávače. A nielen nej. Získane dáta z analýzy sa dajú využiť na mnohé ďalšie účely akými sú tvorba štruktúry webu, tvorba PPC kampaní, ale aj pri zisťovaní potenciálu trhu. V tomto článku si povieme načo všetko viete analýzu kľúčových slov využiť. Využitie analýzy kľúčových slov Návrh štruktúry webu Z dát získaných z an..

Celý článok
  • 0 komentárov

Ako povoliť prístup do Google Ads účtu

Kategória : Ako nato

Pokiaľ máte už vytvorený Google Ads účet a jeho správu ste sa rozhodli prenechať freelancerovi alebo agentúre určite budú od vás potrebovať aby ste im k účtu pridelili potrebné práva, ktoré daným ľuďom následne umožnia do účtu nahliadať prípadne vykonávať potrebné zmeny. Prístup do účtu môžete udeliť buď vy alebo potvrdíte žiadosť, ktorá vám príde. V tomto článku si ukážeme ako udelíte prístup do účtu z vašej strany. Ude..

Celý článok
  • 0 komentárov

Niečo o mne 03.

                                                       
Milan Čanky
                                                       

Svoj celý pracovný život som zasvetil online svetu reklamy kde sa pohybujem už okolo 5 rokov a klientom pomáham v tomto svete preraziť. Pracoval som pre rôzne spoločnosti ako marketingový manažér, neskôr ako freelancer a momentálne pracujem ako digitálny stratég pre reklamnú agentúru SCR interactive.

Napíšte mi
Zavrieť