Milan Čanky
Share This

Bauer Hockey Slovakia

//Bauer Hockey Slovakia

Detaily projektu

Pri spolupráci som mal na starosti viacero veci akými sú napríklad zvýšenie povedomia o značke, redesign webstránky a jej propagácia, komunikácia na sociálnych sieťach, zabezpečenie B2B a komunikácia s odberateľmi.
01.

ALL SPORTS SLOVAKIA

3 ročná spolupráca, ktorá zvýšila obrat o takmer 500 000€

So spoločnosťou ALL SPORTS SLOVAKIA s.r.o. som spolupracoval takmer 3 roky. V rámci firmy som mal na starosti všetky online a offline marketingové aktivity a rovnako som mal na starosti aj redesign kamenných predajní na Slovensku. Počas spolupráce som kompletne zastrešil redesign webstránky čo v konečnom dôsledku prinieslo 9 násobné zvýšenie obratu.

 

  • Dátum : 2016 - 2018
  • Klient : ALL SPORTS SLOVAKIA
  • Lokalita : Slovensko
Július Kováč - eshop manager

" Počas spolupráce sa nám podarilo v rámci online marketingu niekoľko násobne prekročiť stanovené výsledky takže spoluprácu môžem len odporučiť."

Tvorba webstránky

Pre spoločnosť ALL SPORTS SLOVAKIA s.r.o. sme vytvárali novú webstránku, ktorá nemala slúžiť len ako internetový obchod, ale aj ako prezenčná webstránka výhradného distribútora značky Bauer pre Slovenský trh. Súčasťou riešenie bolo aj vytvorenie prehľadného B2B systému pre veľkoobchodných odberateľov.

Sociálne siete

V rámci sociálnych siete som sa staral o Facebookovú a Instagramovu komunikáciu. Počas spolupráce sa nám podarilo zvýšiť počet fanúšikov o viac ako trojnásobok.

Offline & Kamenné predajne

Počas spolupráce som okrem "klasického" online marketingu mal na starosti aj redesign kamenných predajní, organizovanie eventov a rôznych prezentácii produktov pre veľkoobchodných odberateľov.

Všetky projekty

Chcete aj vy využiť moje služby?

Napíšte mi
Zavrieť